Kosmetička, rehabilitační pracovnice, vizážistka, typoložka

 HEJNOVÁ IRENA se narodila 23.8.1959 v Hradci Králové. Vystudovala gymnázium, SZŠ - obor rehabilitace v Hradci Králové a později roční kosmetický kurz v SOU Kavčí Plácek - obor kosmetička v Hradci Králové, kde složila s vyznamenáním svou již TŘETÍ MATURITU.

Následně pak absolvovala vizážistický kurz u Ivety Kopřivové, permanentní make-up a prodlužování řas u firmy Tranzit Maedycos, barevnou typologii a AHA kyseliny u firmy Heitland a Petre, lymfodrenáž a mikromasáž očního okolí u firmy Primavera Andorrana, kurz elektrokosmetiky u firmy Nemectron v NSR, kurzy aromaterapie u firmy AÖK-Karl Hadek a řadu dalších firemních kosmetických školení. Byla na dvouměsíční stáži v Kalifornii, spolupracuje s televizí, s laserovým centrem MUDr. Romana Šmuclera Asklepion v Praze, líčí modelky na módních přehlídkách a je členkou Unie kosmetiček.

Je majitelkou kosmetického SALONU IRENA v Náchodě na Babí, který navštěvují ženy i muži každého věku a některé známé, populární osobnosti, jako je např. moderátor Petr Novotný, Pavel Trávníček, Jan Čenský a další. V budově SALONU IRENA se nachází nehtové studio VIKTORIA.

Ve své praxi se zaměřuje na odstraňování pigmentových skvrn a vrásek, na léčbu akné a teleangiektazií. Velmi oblíbeným a úspěšným se stal PERMANENTNÍ MAKE-UP.

 Její práce je pro ni posláním. Má ráda zvířata, zahrádku, ráda tančí, lyžuje, cestuje. Věří, že když by všichni lidé ve svém srdci pěstovali hlavně LÁSKU a svá srdce otevřeli vůči světu (pro druhé lidi, zvířata, přírodu), byl by na světě MÍR a našli bychom ŠŤĚSTÍ, které celý život hledáme. Stačilo by tak málo -  DÁVAT SI  LÁSKU NAVZÁJEM – JPROTO USMĚJME SE – POHLAĎME SE J