Kosmetička, rehabilitační pracovnice, vizážistka, typoložka
Aplikace permanentního make-upu je vhodná na:

  • úpravu a doplnění tvaru obočí, „světýlka“ nad obočím
  • horní a dolní oční linky
  • kontury a výplně rtů, „zrcadlo“ nad okrajem rtu

Permanentní make-up

O co vlastně jde?

Rozdíl mezi tetováží klasickou a pigmentací používanou pro permanentí make-up spočívá v technice provedení. Permanentní make-up je povrchová pigmentace, která je prováděna lehkými přírodními barvivy a vzhledem k nim i technice provedení je trvanlivost 3 - 5 let. Přitom hraje roli typ pokožky. Permanentní make-up patří mezi metody dočasné.

Samotný výkon se provádí speciálním kosmetickým přístrojem, pomocí jemně vibrující tetovací jehly. Do kůže se tak aplikuje barvivo, jehož intenzitu si každý zájemce po konzultaci vybere sám. Barvivo se z kůže, která podléhá přirozené obnově se šupinkami odumřelé pokožky postupně vytratí. Po čase má klient možnost volby: buď celý zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji apod. nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

  • Láká vás myšlenka být vždy upravená i po ranním probuzení?
  • Stalo se vám, že jste se večer nechtěla kvůli partnerovi odlíčit?
  • Plavete s obavou o váš make-up?
  • Bojujete ráno o každou minutu času a přesto chcete být pěkně upravená?
  • Ráda byste ušetřila čas i peníze? Rozpíjí se vaše líčení?Řešení?
Permanentní make-up, který vydrží 3 až 5 let.
Je možné použít všech barevných odstínů.

Permanentní make-up dokáže také vyřešit jisté nedokonalosti obličeje.

Chybí-li vám část obočí, je-li příliš řídké nebo úzké již si jej nemusíte dokreslovat. Chcete-li zvýraznit své oči můžete si nechat natetovat horní i spodní oční linky. Kontura rtů se dá pomocí permanentního make-upu upravit dle libosti. Takto se dá vyřešit například problém úzkých rtů. Jsou-li vaše rty příliš bledé, dají se probarvit. A výsledek stojí za to.

Samotné pigmentaci předchází pohovor se zákazníkem, jehož součástí je seznámení s možným výsledkem, návrh možnosti korektury. Rozhodnutí zákazníka, jak a co si přeje upravit. Konzultace ke konkrétnímu úkonu, volba tvaru a barvy společně se zákazníkem. Teprve poté následuje provedení samotné pigmentace při zachování všech hygienických předpisů.

Jaké jsou tedy výhody?

Jednak korektivní (viz. výše); a hlavně je odolný vůči vodě, šetří čas a peníze, u žen středního věku odpadá nepříjemné rozmazávání rtěnky do vrásek, řeší problém žen nesnášejících líčidla, vyřeší problém žen, které nosí brýle a líčení je pro ně obtížné a především po dobu tří až pěti let, ráno i večer je žena vždy upravená. Bát se nemusíte, implantaci pigmentu předchází místní znecitlivění pokožky kvalitním, lokálním anestetikem.